אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש

הכי הזויים: אקססוריז וצעצועים לכלבים

המוח האנושי לא מפסיק להמציא דברים, חלקם משנים את חיינו לעד וחלקם מוזרים, הזויים ודי מיותרים. כשיש לך כלב בבית, יש צרכים בסיסיים שאתה חייב לרכוש עבורם; מזון, כלי אוכל, מקום לשים את הראש ועוד. אבל מתברר, שיש תעשייה שלמה של אביזרים וצעצועים שהם ממש לא צריכים ואולי - אם יכולנו לשאול אותם – הם גם לא היו רוצים, אבל איכשהו תמיד יימצאו להם קונים.
הנה כמה מהאקססוריז הכי הזויים שהמציאו לכלב:

 

מפלצת סקסית ומבושמת

בטבע, הניחוח הכי נעים שיכול לדבוק לכלב הוא ניחוח האדמה והדשא (זאת בהנחה שלא מרוח שם קקי של כלב אחר), אבל בני האדם החליטו שאם הם צריכים בושם גם כלבים צריכים. בושם לכלבים לא יגרום לכלבלבות השכונה לכשכש בזנב כשהכלב המבושם מגיע, אבל אולי זה יעשה את זה לאנשים הנכונים.

http://www.naturalpets.com/sexybeast.html

 

 

 

 

תכשיטים לכלבלבים

אחרי האאוטפיטס שמייצרים ומעצבים לכלבים וחתולים, הגיע תורם של אביזרי האופנה. בעולם שבו אוכלוסיות רבות סובלות מעוני רב ואין להם מה לאכול, אתם יכולים להמיר את אלפי הדולרים ששוכבים לכם בארנק בשרשראות זהב ויהלומים של טיפאני ובסיכות שיער משובצות אבני סברובסקי עבור הפרווה של כלב שלכם. הייתכן שיהלומים הם לא רק החברים הטובים ביותר של נשים?

http://www.dognotebook.com/15-weirdest-products-for-dogs/11/

 

 

 

מיני ספא לבעלי פרווה

למה סתם לרחוץ את הכלב אם הוא יכול לקבל במקום זה אמבט חם המותאם במיוחד לכלבים? המיני ספא מגיע עם חמישה סילוני מים מהג'קוזי שדואגים לעשות לו נעים בגב וניתן להשיג אותו בשפע של עיצובים וגוונים שונים.

http://mtibaths.com/products/tubs/designer/PET200

 

 

מאמרי סגנון חיים כלבים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד