אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש

הכי הזויים: אקססוריז וצעצועים לחתולים

המוח האנושי לא מפסיק להמציא דברים, חלקם משנים את חיינו לעד וחלקם מוזרים, הזויים ודי מיותרים. כשיש לך חתול בבית, יש צרכים בסיסיים שאתה חייב לרכוש עבורם; מזון, כלי אוכל, מקום לשים את הראש ועוד. אבל מתברר, שיש תעשייה שלמה של אביזרים וצעצועים שהם ממש לא צריכים ואולי - אם יכולנו לשאול אותם – הם גם לא היו רוצים, אבל איכשהו תמיד יימצאו להם קונים.
הנה כמה מהאקססוריז הכי הזויים שהמציאו לחתול:

שולחן מעוצב לחתולים

אם אתם חובבי חתולים, גרים באחוזה עם המון חדרים מיותרים ויש לכם נגר צמוד שערב לכל גחמה שלכם, הנה הזדמנות טובה להיפרד מ-20,000 ₪  ולהכין לחתול שלכם שולחן עם גומחות ותעלות מיוחדות. הכול בשביל שיהיה לו איך להעביר כמה דקות ביום. מצד שני השולחן הזה די יפה בתור רהיט מעוצב לבית ואז הרווחתם שתי ציפורים במכה אחת. חצרות וטבע? זה בשביל חתולים פראיירים.

http://www.dezeen.com/2014/04/24/catable-hao-ruan-cat-desk-milan-2014/

 

 

חדר שינה לחתולים

נכון, חתול זו חיית מחמד מבויתת. אבל אם אתם רוצים לסרס אותו עד הסוף ולהפוך אותו לחיה בורגנית מהשורה, הרהיט הזה מתאים בדיוק. זה לא אומר שאין כאן אמירה עיצובית מעניינת אבל ייתכן שמיני חדר שינה ובו מיני מיטה זוגית ואפילו שתי שידות בכל צד - זה קצת מוגזם. אז מה נשאר לחתול שיישן פה לעשות? כנראה שרק לריב עם בת הזוג על השמיכה.

http://themetapicture.com/25-awesome-furniture-design-ideas-for-crazy-cat-people/

 

 

עגלה לחתול

כל מי שהפך את החתול לסמי תינוק או פעוט, יוכל כעת גם לרכוש את האביזר החיוני לכל תינוק – עגלה. אם מדובר בחתול בריא ובעל 4 רגליים, רוב הסיכויים שהיונק הטורף לא ימצא עניין רב מדי בטיול בעגלה, אלא אם כן מדובר בחתול עצלן במיוחד. אחרי הכול היא תנטרל אותו מקרבה לקרקע ומשיטוט עצמאי וטיפוס על עצים וזה הרי מה שחתולים אוהבים לעשות, לא?

http://www.drsfostersmith.com/product/prod_display.cfm?pcatid=26673

 

קולר לגרגור

האקססורי הזה מיועד לאנשים שרוצים להיות עם חתול אבל להרגיש בלי או במילים אחרות שמתייחסים לחתול בעיקר כמו קישוט יפה לספה, אבל לא מתקרבים אליו או מלטפים אותו כדי להתענג על הגרגורים המתוקים שלו. במקום זה, המציאו את הקולר האלקטרוני שמהבהב עם כל גרגור של החתול, כדי שגם מרחוק אפשר יהיה להתחבר אליו.

http://twentytwowords.com/ridiculous-pet-products/2/

 

מורפיקס לחתולית

בעידן בו אנו עושים אאוטסורסינג לכל מה שאפשר, מייצרים ביפן גאדג'ט שאמור להחליף את הניסיונות שלנו להבנה, קרבה והיכרות עם החתול שלנו. המכשיר מתרגם יללות חתולים לשפה אנושית ומצמידים אותו לחתול. ברגע שהוא מיילל המכשיר מקדד את ה"מיאו" שלו לאפיון של מצבי רוח ולמשפטים בשפה מדוברת.

http://www.japantrendshop.com/meowlingual-cat-translation-device-p-2739.html

 

 

מאמרי סגנון חיים - חתולים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד