אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש

כיצד כלבים רואים אתכם

הגדל

הכלבלב שלכם הוא חיה חברתית. זה מה שהופך אותו לבן לוויה כל כך טוב. הוא מכניס מרצונו את משפחתכם ועולמכם לתוך המערכת החברתית שלו, והמערכת הזו פשוטה בהרבה מהמערכת החברתית שלנו. כלב זקוק למנהיג, את התפקיד של המנהיג אנו צריכים למלא.המערכת החברתית של הכלבים מתחלקת לשתי קבוצות כלליות: מישהו שהולכים אחריו או מישהו שהולך אחריך.

יש כמה דרכים פשוטות להציב אתכם ואת המשפחה לעמדה של "מישהו שהולכים אחריו":

  1. היכנסו ראשונים בדלת.

  2. כשמגיעים הביתה, עליכם לאכול לפני הכלב ובנוכחותו, לפני שמגישים לו אוכל.
      
  3. הקפידו על כך שהכלב שלכם מגיב אליכם לפני שאתם מגיבים אליו. לדוגמא, לפני שמגישים לו אוכל, תנו את הפקודה "בוא"; לפני שטופחים לו על הראש –"שב"; לפני שנותנים לו צעצוע – "ארצה". הדבר נותן לכם אימון יומיומי בפיקוד על הכלב ומאלף את הכלב להגיב לכך בהתאם.
  4. השתמשו בטון דיבור לתקשר עם הכלב. טון דיבור גבוה מהרגיל מרגש אותו והוא מושלם בשביל לתת מילה טובה. טון דיבור רגיל – ישיר ובוטח – הוא טון הפקודה שלכם. קול  נמוך יותר נשמע באוזני הכלב כאזהרה, כמו נהמה. בעזרת אימון, הכלב שלכם ילמד להבין את מצב רוחכם באמצעות טון הדיבור שלכם.

זכרו: אף פעם לא להכות או לצעוק על הכלב. התרכזו במניעת התנהגות בעייתית או הסחה מפניה ולא בתיקון ההתנהגות הבעייתית. החליפו התנהגויות לא רצויות במשהו שאתם אוהבים – אם הכלב לועס, תנו לו לעבוד עם צעצוע שמוציא מזון או עם צעצוע לעיסה טוב. ככה שניכם תרוויחו: הוא זוכה ללעוס ואתם תזכו בבית שלם ושליו.

לפני הדפסה, בחר את הנושאים שאותם תרצה להדפיס:
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד