אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש

טיפוח

טיפוח הכלב שלך משפר את הרגשתו וגם טוב לקשר ביניכם. מדי פעם ניתן להעניק לו יותר מאשר סירוק או אמבטיה, למשל טיפוח הציפורנים ובדיקת השיניים. להלן מס' טיפים והמלצות:

 

הפיכת הטיפוח לחוויה מהנה

טיפוח קבוע הוא הרגל בריא עבור הכלב. הוא גם יכול להיות הרגל מהנה, אם מתחילים מוקדם ונותנים לכלב דברים חיוביים רבים להתרכז בהם.

חפופים אחד אחד- עשה ואל תעשה ברחיצת כלב

אין ספק כי כולנו נעדיף כלב שפרוותו נקיה וריחנית, אך חשוב לזכור כי יש להשתמש רק בתכשירים וכלים נכונים וכי טיפוח יתר, עלול לגרום לבעיות.
בכתבה הבאה תמצאו כמה טיפים חיוניים לרחיצה של הכלב.

העונה החמה בפתח – עימה בעיות עור נשירת שיער ושאר נזקי החום. כיצד נשמור על חיית המחמד שלנו ?!

ימים חמים ושרביים ועימם גלי לחות מהווים תנאי נוח מאד לשנוי הסביבה השוררת על פני העור של הכלב.עורם של חיות המחמד אינו מכיל כמעט בלוטות זיעה ולכן הוא יבש מעיקרו. במקום היחידי בו יש בלוטות זיעה הוא כפות הרגליים

פעילות גופנית בחורף

כמו בכל שנה בחורף אנגל מעלה במשקל. לא אנגל הוא לא אדם אבל מסתבר שגם כלבים הופכים לעצלנים בחורף ולכן פעילות גופנית חשובה להם.

תספורת

האם כדאי לספר את הכלב ? מה היתרונות ? האם הוא יתבייש ? איזה גזע לא מומלץ לספר?בעונה החמה תספורת קצרה או ניקוי הפרווה המתה מתוך השיער תיתן יתרון אדיר לכלב ולבעליו. מצד אחד השיער ינשור פחות בבית ויותר זקיקי שיער יהפכו לזקיקים צומחים במקום זקיקים נושרים.

איזו רצועה לבחור לכלב

הרצועה של הכלב חשובה מאוד ליצירת הקשר בין הבעלים לכלב. למעשה דרך הרצועה אפשר לבטא את השפה המיוחדת אותה כלב מבין טוב יותר מכל שפה - "זאבית".

חמשת השלבים בשמירה על שיני הכלב בריאות ונקיות

השיניים של הכלב חשובות לו מאד, כלבים בטבע מסיימים את חייהם ברגע שהשיניים לא מתפקדות. לנו יש היכולת להעניק מזון איכותי ומשובח ולמנוע מחלות שיניים שונות.
  1. לעמוד הבא
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד