אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש
המדריך לגידול חתלתולים

מאמרים

קבוצות גזע

היתרון הגדול של קניית חתול גזעי נעוץ בעובדה שאתה לא קונה חתול בשק. הזנים הגזעיים נוטים להיות בעלי תכונות אופייניות לגזע, והדבר הופך אותם לבחירה האידיאלית כשאתה מחפש חתול שישתלב בתנאים ובסגנון של חייך. לדוגמה, אם אתה מעוניין בחתול מחמד נינוח, החתול הפרסי הוא בחירה טובה עבורך. אם אתה מעוניין בחתול פעיל וקולני אשר ממהר ללמוד תעלולים חדשים, החתול הסיאמי מתאים לך יותר.

מציאת החתלתול המושלם

אם החלטת שגור חתולים מתאים לך, ויש לך מושג מהו הגזע שבו אתה מעוניין, כל שנותר לך הוא למצוא את חיית המחמד המושלמת עבורך. תחילה עליך למצוא בית מחסה או בית גידול אחראי.

בחירת החתול המתאים עבורך

עצם ההחלטה להביא הביתה חתול או חתלתול חדש מרגשת מאוד, אבל גם מפחידה מעט. כמו כל ההחלטות המשמעותיות, גם במקרה זה חשוב לאסוף מידע רב ככל האפשר. עליך לשקול את השתלבות החתול באורח חייך. האם אתה מאמץ גור או חתול בוגר? האם אתה מעדיף חתול גזעי או מעורב? בחר בחוכמה...

הפיכה לבעלים של חתול

החלטת שחתול הוא חיית המחמד המתאימה לך ובחרת בסוג המועדף עליך. אבל האם אתה מוכן להיות בעלים אחראי של חתול? בטרם תמצא את החתול המושלם עבורך, עליך לקבל עוד מספר החלטות חשובות.

אימוץ חתול בוגר

למרות הקסם העצום שיש בגורי חתולים, לא כל אחד מסוגל להכניס הביתה גוש של אנרגיה מתפרצת על ארבע רגליים. בבריטניה, עשרות אלפי חתולים בוגרים ננטשים או מוצעים לאימוץ מדי שנה. אימוץ חתול בוגר מבית מחסה או עמותה מוכרים לחתולים יכול לגרום סיפוק רב, ומעניק לחיית המחמד הזדמנות נוספת להפוך לחלק מבית אוהב, כפי שמגיע לה.

סקירה היסטורית קצרה של תולדות החתול

בעיני אוהביהם, החתולים הם התגלמות היופי והחן; בעיני מבקריהם, החתולים הם יצורים הפכפכים ועצמאיים מדי. היחס המעורב וההיקסמות מחתולים החלו כבר לפני אלפי שנים.

חיית המחמד המושלמת

ללא ספק, חתולים הם חיית מחמד נהדרת. הם יפים, אוהבים ושובבים. אם אתה אוהב חתולים, אין עונג גדול מלבלות ערב שלם כשבחיקך מצטנף חתול ואתה מאזין לגרגור הקצבי ושבע הרצון. הסיפורים אודות ההשפעה המרגיעה שיש לגידול חיות מחמד אינם אגדה - העניין נחקר במהלך השנים האחרונות והמחקרים מוכיחים כי בדרך כלל, בעליהן של חיות מחמד בריאים ומאושרים יותר ממי שאין בבעלותם חיות מחמד.

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד