אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש
המדריך לגידול חתלתולים

סנואו-שו - Snowshoe

 

 

 

סנואו-שו  - Snowshoe

ארץ מקור: אמריקה

 

מקור

הסנואו-שו הוא גזע אמריקני, שמקורו בהכלאה בין סיאמי לבין אמריקני קצר שיער שבוצעה בשנות ה-60. מגדלי החתולים הכירו ביופיים הייחודי של חתולים אלה והבטיחו את הישרדותם, כך שכיום מאגר הגנים גדול למדי. נכון לעכשיו, הסנואו-שו הופך פופולארי יותר ויותר ברחבי אמריקה ובמקומות אחרים בעולם.

 

תיאור

הסנואו-שו הוא חתול בגודל בינוני, המשלב את מוצקותו של האמריקני קצר השיער עם האלגנטיות הגמישה של הסיאמי. הראש הוא משולש מעוגל, עם אף בינוני שנראה ישר בפרופיל. העיניים גדולות ומלוכסנות. האוזניים הגדולות והמחודדות מרוחקות זו מזו. הגוף ארוך ואתלטי. כשמרימים אותו, החתול כבד יותר מכפי שהוא נראה. הרגליים בינוניות באורכן והכפות מעודנות ואובאליות. הזנב באורך בינוני ומסתיים בקצה מעוגל.

 

אופי

הסנואו-שו הוא חתול נבון ואוהב לשהות בחברת אנשים. הוא בן לוויה מושלם ומשתרך אחר בעליו ברחבי הבית, כשהוא משמיע קול נמוך ומלודי. חתולים אלה זקוקים לחברה, כך שאם אתה נעדר מביתך במשך כל שעות היום מומלץ להחזיק בשני חתולים. הם אוהבים לשחק וניתן ללמד אותם להביא חפצים. הם זקוקים לצעצועים ולמשחקים כבידור. מדובר בחתולים מלאי חיים ותוססים, אולם לא חסרי מנוחה. מומלץ לגדל אותם כחתולי בית.

 

טיפוח ותצוגה

קצר שיערחזרה לתוכן העניינים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד