אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש

היסוסים לגבי נסיעות

היסוסים לגבי נסיעות?

כשאתה מתכנן טיול, אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר שעליך לקבל היא אם להשאיר את הכלב בבית או לקחת אותו עמך. בעת קבלת ההחלטה, יש לקחת בחשבון את אופיו של הכלב וכן את אורך הנסיעה והמרחק.

טיסה

אם עליך לטוס עם הכלבלב או הכלב שלך, זכור כי התקנות משתנות מחברת תעופה אחת לאחרת. באתר האינטרנט של http://www.healthypet.com תמצא עצות שימושיות בנוגע לטיסות, המיועדות לבעלי חיות מחמד. עבור לפונקצית החיפוש והזן "טיסה".

השארת הכלב בבית

אם החלטת להשאיר את הכלב בבית, להלן כמה עצות כלליות:

בקש מהווטרינר, הספר או בעלים אחרים של חיות מחמד להמליץ על פנסיון מומלץ או על "שמרטף כלבים". בקר במקום  כדי לפגוש את האנשים ולבדוק את הבטיחות והניקיון במקום.

אם אתה שוכר "שמרטף כלבים", פגוש אותו בביתך כדי לראות כיצד מתנהל המפגש בינו לבין החתול.

השאר הוראות הזנה, תרופות וכן מלאי של המזון הרגיל של כלבך. אם אתה משאיר את כלבך בהשגחת שמרטף כלבים, הסבר לו את שגרת הפעילות הגופנית של הכלב.

הקפד לענוד לכלבך קולר עם תגיות זיהוי.

השאר פרטים של הווטרינר, כולל מספר הטלפון במשרד ומספר טלפון לחירום.

הקפד להשאיר מספר טלפון שבו ניתן יהיה ליצור עמך קשר.

 

אז לאן נוסעים?

  • ודא מראש כי הכלב יתקבל בברכה במלונות, בתי הארחה,בתים או פארקים שבהם תבקר.
  • קח עמך עותק של התיעוד הרפואי של הכלב, אישורי חיסונים וכן את מזונו הרגיל של הכלב, תרופות מיוחדות, מלאי מים ואם יש לך די מקום, גם את המיטה שלו ואת צעצועיו האהובים.
  • אם אתה נוסע ברכב, עצור בדרך ואפשר לו לשתות מים ולטייל מעט, לפי הצורך.
  • הקפד לענוד לכלב קולר עם תגית זיהוי שעליה מופיעים שמך ומספר הטלפון שלך (כולל אזור חיוג). יש חשיבות לתצלום של הכלב שלך, למקרה שילך לאיבוד.
  • אין להשאיר את הכלב חופשי בחדר המלון כשאתה אינך נמצא בו. הקפד שהכלב יהיה תחום בכלוב שלו ובדוק מה מצבו לעתים תכופות. כשאתה יוצא עמו החוצה, החזק אותו ברצועה בכל עת.
  • אין להשאיר כלב ברכב סגור במזג אוויר חם - ולו גם למספר דקות. הטמפרטורה ברכב סגור עולה במהירות. בתוך זמן קצר, העומס על מערכות מחזור הדם והנשימה של הכלב עלול להיות רב מדי ולגרום לנזק בלתי הפיך ואף למוות.

 

 

חזרה לתוכן העניינים

 

 

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד