אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש

היסוסים לגבי נסיעות?

עצות בנוגע לנסיעות עם חתולים
כשאתה מתכנן טיול, אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר שעליך לקבל היא אם להשאיר את החתול בבית או לקחת אותו עמך. בעת קבלת ההחלטה, יש לקחת בחשבון את אופיו של החתול וכן את אורך הנסיעה והמרחק.


טיסה
אם עליך לטוס עם החתלתול או החתול שלך, זכור כי התקנות משתנות מחברת תעופה אחת לאחרת. באתר האינטרנט של ה-American Animal Hospital Association, בכתובת http://www.healthypet.com תמצא עצות שימושיות בנוגע לטיסות, המיועדות לבעלי חיות מחמד. עבור לפונקצית החיפוש והזן "טיסה".


השארת החתול בבית
אם החלטת להשאיר את החתול בבית, להלן כמה עצות כלליות:בקש מהווטרינר, הספר או בעלים אחרים של חיות מחמד להמליץ על פנסיון מומלץ או על "שמרטף לחתול". בקר באתר כדי לפגוש את האנשים ולבדוק את הבטיחות והניקיון במקום. אם אתה שוכר "שמרטף לחתול", פגוש אותו בביתך כדי לראות כיצד מתנהל המפגש בינו לבין החתול. השאר הוראות הזנה, תרופות וכן מלאי של המזון הרגיל של חתולך. אם אתה משאיר את החתול בהשגחת "שמרטף לחתול", עבור עמו על שגרת החתול, כולל זמן המשחק.

הקפד לענוד לחתולך קולר עם תגיות זיהוי
השאר פרטים של הוטרינר, כולל מספר הטלפון במשרד ומספר טלפון לחירום. הקפד להשאיר מספר טלפון שבו ניתן יהיה ליצור עמך קשר.

נסיעה עם החתול
ודא מראש כי החתול יתקבל בברכה במלונות, בתי הארחה, בתים או פארקים שבהם תבקר.הרגל אותו למנשא ולנסיעה ברכב.אל תשכח את ארגז הצרכים שלו, חול לארגז וכף. אם יש מספיק מקום, קח גם את לוח הגירוד של החתול, המיטה וכמה מהצעצועים החביבים עליו.

חתולים עלולים לסבול מבחילה בנסיעות, לכן השתדל שלא להאכיל את החתול ממש לפני היציאה לדרך. אם הנסיעה קצרה, המתן והאכל אותו זמן קצר לאחר ההגעה. במקרה של נסיעות ארוכות יותר, דאג לחטיף ולכמות מספקת של מים.הקפד לענוד לחתול קולר עם תגית זיהוי שעליה מופיעים שמך ומספר הטלפון שלך (כולל אזור חיוג). יש חשיבות לתצלום של החתול שלך, למקרה שילך לאיבוד.

אין להשאיר את החתול חופשי בחדר המלון כשאתה אינך נמצא בו. הקפד שהחתול יהיה תחום במנשא שלו למשך פרקי הזמן הקצרים שבהם אתה נעדר ובדוק לעתים תכופות שהוא בסדר.כשאתה מוציא את החתול, החזק אותו ברצועה או בתוך המנשא שלו.

אין להשאיר חתול ברכב סגור במזג אוויר חם - ולו גם למספר דקות. הטמפרטורה ברכב סגור עולה במהירות. בתוך זמן קצר, העומס על מערכות מחזור הדם והנשימה של החתול עלול להיות רב מדי ולגרום לנזק בלתי הפיך ואף למוות.

למידע נוסף אודות נסיעה עם חתלתול או חתול, בקר בכתובת http://www.healthypet.com . עבור לפונקצית החיפוש והזן "נסיעה ברכב". 

 

חזרה לתוכן העניינים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד