אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש

חיית המחמד החדשה

שלום רציתי לשאול אם יש כלבים שמתאימים לבית סגור אם כן אז איזה סוג של כלבים?

מה פירוש בית סגור? כלב חייב לצאת לטיולים מדי יום ביומו. אפשר לשקול לקחת גזע קטן ופחות פעיל כמו פקינז או קאבלייר קינג צארלס ספנייל.

לראש העמוד לראש העמוד

שלום, אנחנו מעונינים לקנות כלב לברדור או גולדן. האם העובדה שאנו גרים בדירה ,מרווחת אמנם, אך ללא מירפסת או גינה מהווה בעיה? וכמו כן מהי הוצאה ממוצעת על כלב בחודש?

גודל הדירה לא קובע אלא יותר הזמן שאתם יכולים להקדיש לכלב והתמסרות לטיפול.

 

מדובר בהוצאה לטיולים כל יום לפחות שלוש, ארבע פעמים וכמובן רכישת מזון וטיפולים וטרינרים. עלות מחושבת של לברדור נעה בערך כ 150-200 ש"ח בחודש למזון . עלויות מנוי רפואי הכולל חיסונים כ 750 בשנה לגור או 650 ש"ח לבוגר.
סה"כ הוצאות לשנה בממוצע כ 1500-2000 ש"ח (כולל תכשירי הדברה וכו'..)

 

מומלץ לרכוש כלב מבית גידול מוכר עם תעודות.

לראש העמוד לראש העמוד

אנחנו שני אחים, בני 10 ו-14, שמאוד רוצים לאמץ כלב. אנחנו יודעים שזה דורש הרבה עבודה ומוכנים לזה, אבל ההורים שלנו לא מסכימים. איך נוכל לשכנע אותם?

ברור כי מדובר בהתחיבות גדולה ולעיתים לא רק התחיבות כספית אלא התחיבות של טיפול והשקעה בזמן .

 

צריך לעשות טיולים כל יום לפחות 3 פעמים ביום – כל יום כל יום גם בגשם וגם בחום. לגשת לוטרינר כל שלושה חודשים. להתמודד עם בעיות כשקורות. לרכוש מזון ואביזרים שונים. תכשירים נגד פרעושים וקרציות, צלחות, מיטה ועוד ועוד.

 

אם ההורים לא מוכנים עדיף שלא כי הם ללא ספק יהיו בשלב מסוים אלו שצריכים לדאוג.


אפשר בתור התחלה למשל לקחת משהו שלא ישאר איתכם יותר משנה ולהירשם למרכז לכלבי נחיה בתור משפחה אומנת, כך תראו אם מתאים לכם הענין וגם תקבלו הדרכה מעולה ותצברו נסיון רב.

לראש העמוד לראש העמוד
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד