מזון סופר פרימיום: 5 יתרונות בכל כופתית

מה מכילים מזונות איכותיים במיוחד לכלבים ולחתולים ואיך בוחרים אותם נכון? 

אם יצא לכם לבקר בחנות למוצרי בעלי חיים או לבקש המלצות מחברים, ודאי קיבלתם מגוון הצעות למזון יבש ותהיתם באיזו מהן לבחור. האם להשקיע במזון איכותי או שמא לבחור באפשרויות מוזלות ופשוטות יותר? חיות מחמד תלויות במזון שאנו מספקים להן כמעט לחלוטין, ולכן כולנו רוצים למלא את הקערות שלהן במזון טעים שהן יאהבו. עם זאת, נוסף על הטעם הנפלא, למזון סופר פרימיום לכלבים ולחתולים יש כמה יתרונות (סופר חשובים) שכדאי להכיר:

 

1. הוא מיועד ליצור התאמה מושלמת עם חיית המחמד שלכם

גורים בשלבי חייהם הראשונים הם בעלי צרכים תזונתיים שונים לחלוטין מאלה של כלבים בוגרים שהגיעו לשיא גודלם או של כלבים מבוגרים שרק רוצים ליהנות מ"גיל הזהב". אותו העיקרון תקף כמובן גם לגבי חתולים. מזון חיות איכותי מיועד לא רק לייצר תחושת שובע אלא גם להעניק לחיות המחמד שלכם מענה מקיף במצבן הנתון. כך שעל גבי אריזת כל מוצר תמצאו תיאור מדויק של קהל היעד שלו. התיאור יכלול מאפיינים כמו גיל, גודל הכלב ורמת הפעילות, וכמובן גם צרכים מיוחדים באם קיימים כאלה. 

2. מזון סופר פרימיום לכלבים ולחתולים מגיע מ"בית טוב"

מזון איכותי הוא תוצר של תהליכי פיתוח, נוסחאות תזונה מתקדמות ועבודה משותפת של וטרינרים, מהנדסי מזון ואנשי מקצוע נוספים. בבואכם לבחור אוכל לכלב או לחתול שלכם, מומלץ לבחור במזון המיוצר על ידי חברה גדולה ובעלת מוניטין. הדבר יאפשר לכם לקבל בסיס להצהרות המצוינות על גבי כל מוצר, לצד כתובת לכל שאלה או התלבטות. 

3. הוא מכיל את הרכיבים הנחוצים, במינונים המתאימים

תזונה מתאימה חיונית לבריאות, התפתחות תקינה, איכות ואריכות חיים בחיות מחמד. מזון בעלי חיים מאיכות גבוהה מתוכנן בקפידה על מנת לענות על הצרכים התזונתיים המלאים של בעלי החיים, תוך שימוש במרכיבים בעלי נעכלות גבוהה. 

הזנה מאוזנת ומלאה תכיל שש קבוצות חומרי הזנה בהן חלבון, שומן, ויטמינים, מינרלים, פחמימות ונוזלים. בשלבי בחירת המזון חשוב לוודא כי הוא מתויג כמזון מלא ומאוזן, כלומר מזון המכיל את כל הרכיבים הדרושים וכולל גם איזון נכון ביניהם. במזון מאיכות גבוהה הרכיב המרכזי יהיה חלבון שמקורו מן החי, שהוא בעל נעכלות טובה יותר. 

4. הוא תומך במערכות הגוף השונות

לכל קבוצה מבין חומרי ההזנה שפורטו בסעיף הקודם, תפקיד מרכזי בשמירה על תפקודם של איברים ומנגנונים שונים בגוף. חלבונים לדוגמה, הם "אבני הבניין" הבסיסיות לתאים ולרקמות של חיות המחמד, שמסייעות למנגנוני הצמיחה, הרבייה וההתפתחות שלהן. שומנים נדרשים לספיגה של ויטמינים מסוימים, לתפקוד של איברים פנימיים ולהגנה עליהם. מינרלים לעומת זאת, תורמים לבריאות השלד והשיניים, ותומכים בפעילות איברים חיוניים.

5. יש לו מטרות מדויקות

מזון סופר פרימיום לכלבים ולחתולים לא מתמקד רק בשימור המצב הקיים אלא גם בייצובו ובשיפורו. שילוב הרכיבים האיכותי של Purina One, מזון סופר-פרימיום מלא ומאוזן מבית פורינה, מאפשר ליצור תשתית שמביאה לשינוי ניכר בבריאותם של בעלי החיים תוך 21 יום מתחילת צריכתו. מרכיב המזון הראשון בכל מוצר בסדרה הינו בשר אמיתי, והפורמולה התזונתית מותאמת לגיל חיית המחמד, גודלה ורמת הפעילות שלה. 

המעבר ל-Purina One משפר את פעילות מערכת העיכול, תורם לחיוניות של חיית המחמד ושומר על בריאות הפרווה ומראה העיניים שלה. כל אלה, מבלי לוותר על תמיכה בצרכים הייחודיים הנחוצים לכלבים ולחתולים בשלבי החיים השונים. יחד עם חמשת היתרונות הקודמים שפורטו, מדובר בהחלטה שתמלא את הקערית של החתול או הכלב בכל מה שנחוץ לרמת בריאות מיטבית.