דנטלייף DENTALIFE

כמו בבני האדם, גם בקרב חיות המחמד, חשיבות תחזוקת השיניים נמצאת במעלה הראשונה. בדיקה וניקוי באופן קבוע ימנעו היווצרות אבנית, הצטברות כתמים ושכבות פלאק על פני השן, דלקות חניכיים ועוד. במקרה שבעיות השיניים של חיות מחמד לא יהיו מטופלות כראוי הן יכולות לגרום לבעיות שיניים חמורות ואף להשלכות בריאותיות נוספות. 

 

פורינה מביאה לישראל את חטיפי דנטלייף DentaLife לכלבים ולחתולים, חטיף לשמירה על בריאות השן של חיית המחמד. החטיפים בעלי מבנה ייחודי המסייע לניקוי אבן שן גם באזורים שקשה להגיע אליהם. חטיפי דנטלייף זו ההזדמנות של בעלי כלבים וחתולים להעניק לחיית המחמד שלהם חטיף מפנק בעל תועלות דנטליות פונקציונאליות ולמניעת בעיות בריאותיות בעתיד. 

 

חטיפי דנטלייף קיבלו את אישורה של המועצה האמריקאית הווטרינרית לבריאות הפה (VOHC) כמורידי הצטברות אבן השן, והוכחו מדעית כי החטיפים מורידים את הצטברות אבן השן תוך 28 יום! מתן חטיפים דנטליים ברמה יומית מסייעים בהפחתת הצטברות אבנית וחיידקים בחלל הפה, שומרים על ריח פה נעים ועל איכות החיים של חיית המחמד. חטיפי דנטלייף מתאפיינים במרקם ייחודי לשמירה וניקוי השיניים וללא תוספת צבעי מאכל. 

לוגו חטיף דנטלי דנטלייף

סדרות חטיפי דנטלייף מותאמות לכלבים ולחתולים:

✓ חטיפי דנטלייף הוכחו מחקרית כמסייעים בהפחתת הצטברות אבנית לשמירה על בריאות השיניים 

✓ בעלי מרקם ייחודי לניקוי כל צדדי השן

✓ ללא תוספת צבעי מאכל

חטיף דנטלייף לכלב
 למידע נוסף על חטיפי דנטלייף לכלבים לחצו כאן ⇦
חטיף דנטלייף לחתול
 למידע נוסף על חטיפי דנטלייף לחתולים לחצו כאן 

 

 חטיף דנטלי עם מרקם לעיס
מרקם לעיס
חטיף דנטלי המנקה אפילו את השיניים שקשה להגיע אליהן
מנקה אפילו את השיניים שקשה להגיע אליהן
חטיף דנטלי לשימוש יומיומי
לשימוש יומיומי

פוטר

בטל סינון

סוג בעל חיים

גיל

גזע

צרכים מיוחדים

בחרו את המוצר הנכון לחיית המחמד שלכם