פרו פלאן חתול PRO PLAN CAT

 

פרופלאן חתול קטלוג

 

פורינה פרו פלאן לחתולים: התזונה שחתולים צריכים, בכל שלב בחיים

 

מבוסס מחקרית ומדעית, נותן מענה למגוון בעיות ומתאים לכל שלב התפתחותי. הכירו את היתרונות של פרו פלאן שיהפכו אותו למזון המועדף גם על החתול שלכם

בפרו פלאן, אנחנו מאמינים כי תזונה היא הבסיס לבריאות ארוכת טווח של חיות מחמד, ונקודת פתיחה מצוינת לחיים טובים וארוכים. התאמה נכונה ומלאה בין חתול לבין המזון שלו היא שילוב בין ההעדפות האישיות שלו לבין צרכיו התזונתיים – שכוללים התחשבות בגילו ובמצבו הרפואי. אנחנו מבינים שמכלול השיקולים הנדרש לצורך מציאת המזון המתאים, עשוי להיראות כמו אתגר לא קטן. בדיוק בגלל זה, כל סוגי המזון מסדרת פורינה פרו פלאן מבטיחים לספק 100% מהרכיבים החיוניים עבור חתולים. 
 

נעים להכיר: פרו פלאן, מומחים בתזונת חיות המחמד

 

פרו פלאן מותג למזון חתולים (וכלבים) מבית פורינה, שפותח לאחר מחקרים ובדיקות מדעיות ונותן מענה לצרכיו המשתנים של החתול. בזכות ניסיון של למעלה מ-85 שנים, סדרות המזון מבית פרו פלאן מצליחות לספק מענה מיטבי לכל רגע בחיי חיית המחמד שלכם.
צוות המדענים והמומחים של פרו פלאן פועל בעקביות למציאת דרכים חדשניות לשיפור חיי חתולים ולהארכתם באמצעות תזונה. יעילותם של הרכיבים במוצרי המזון נתמכת בהוכחות מדעיות, ורבים מהם אף מבוססים על פטנטים רשומים שייחודיים למותג. נוסחאות תזונה אלו הן שהופכות את פרו פלאן למומחים בתזונת חיות המחמד.
 

 

פרופלאן חתול קטלוג

 

 אילו יתרונות נוספים תמצאו בפרו פלאן לחתולים?

 

 איכות מקסימלית, גם בפרטים הקטנים ביותר 

איכות הרכיבים ובטיחותם נמצאת בעדיפות ראשונה. הבדיקות שמבוצעות טרם הגעת המוצרים אל החנויות מבססות את היתרונות שנחקרו, הן בנוגע לאיכות הרכיבים והן באשר להשפעותיהם על חתולים.
   

יתרונות מבוססים מדעית 

כל רכיב בנוסחאות המזון של פרו פלאן לחתולים נבחן בקפידה, לצורך קבלת יתרונות בריאותיים ייחודיים שנחוצים להם. 
 

מדע פורץ דרך בבסיס כל נוסחת תזונה 

פריצות הדרך המדעיות של פורינה פרו פלאן מוכרות בקהילה המדעית ומפורסמות בעיתונות המדעית. הן משולבות בכל טווח מזונות החתולים השונים בפורמולות ההזנה הייחודיות.

 

ספיגת רכיבים מרבית 

טכנולוגיות הייצור החדשניות של פורינה פרו פלאן מביאות לספיגה מרבית של רכיבים ולטעימות גבוהה במיוחד. כתוצאה מכך, החתול שלכם ייהנה ממזון טעים ובריא בכל קערית.

 

סדרות המזון של פורינה פרו פלאן לחתולים:

 

original

 

  •  פרו פלאן KITTEN לחתלתולים עם פורמולת OPTISTART

מכיל קולטסרום, רכיב ייחודי התורם לחיזוק מנגנוני ההגנה הטבעיים של הגור. הוכח מדעית כמעלה תגובת נוגדנים מקומיים במערכת העיכול ותגובת נוגדנים בדם לאחר חיסון.

 

  • פרו פלאן ADULT לחתולים בוגרים עם פורמולת OPTISENSES

מכיל BPB (Brain Protective Blend), נוסחה המכילה ארגינין, חומצות שומן אומגה 3, ויטמין B  ונוגדי חמצון שהוכחו כמשפרי התפקוד הקוגניטיבי בחתולים. 

 

sterilised

 

  •  פרו פלאן ADULT לחתולים בוגרים ולחתולים לאחר סירוס או עיקור, עם פורמולת OPTIRENAL

נוסחה ייחודית מוכחת מדעית לשמירה על בריאות הכליות. המזון הוכח גם כמפחית סיכון להתפתחות אבנים מסוגים שונים בדרכי השתן התחתונות.

 

  • פרו פלאן SENIOR  לחתולים מבוגרים עם פורמולת LONGEVIS

מכיל פטנט מדעי רשום שהוכח כמסייע להארכת תוחלת החיים בקרב חתולים מעל גיל 7 שנים וכמשפר את איכות חייהם. מסייע לתמיכה במערכת החיסון, העיכול והכליות, הודות לרמה גבוהה של ויטמינים ובטא קרוטן.

 

delicate

 

  • פרו פלאן DELICATE  לחתולים בוגרים עם פורמולת OPTIDIGEST

נוסחה ייחודית לתמיכה במערכת עיכול רגישה ולחתולים בעלי תאבון בררני. מכילה פרה-ביוטיקה ומקורות חלבון מוגבלים להורדת תגובת רגישות למזון במערכת העיכול, ובעלת טעימות גבוהה. 

 

elegant

 

  • פרו פלאן ELEGANT לחתולים בוגרים עם פורמולת OPTIDERMA

נוסחה ייחודית לשמירה על עור בריא ולטיפוח פרווה מבריקה הודות לרמה אופטימלית של ויטמינים, אבץ וחומצות שומן מסוג אומגה 3 ו-6. מסייעת במניעת כדורי פרווה ולהורדת הנשירה. 

 

light

 

  • פרו פלאן LIGHT לחתולים בוגרים עם פורמולת OPTILIGHT

פורמולה דלת שומן, עשירה בחלבון ובסיבים תזונתיים, להתמודדות אופטימלית עם משקל עודף תוך שמירה על מסת השריר. 

 

השילוב בין מזון טעים ובריא הוא הבסיס לחיים ארוכים ופעילים של חתולים. בזכות המומחיות של פרו פלאן בתזונת חיות המחמד, אתם יכולים להיות בטוחים שהחתול שלכם ייהנה מנוסחאות תזונה מאוזנות ומזון איכותי וטעים במיוחד בכל יום מחדש. 

 

בטל סינון

סוג בעל חיים

גיל

גזע

צרכים מיוחדים

בחרו את המוצר הנכון לחיית המחמד שלכם