פרו פלאן PRO PLAN התזונה שחתולים צריכים בכל שלב בחיים

בפרו פלאן, אנחנו מאמינים כי תזונה היא הבסיס לבריאות ארוכת טווח של חיות מחמד, ונקודת פתיחה מצוינת לחיים טובים וארוכים. התאמה נכונה ומלאה בין חתול לבין המזון שלו היא שילוב בין ההעדפות האישיות שלו לבין צרכיו התזונתיים – שכוללים התחשבות בגילו ובמצבו הרפואי. אנחנו מבינים שמכלול השיקולים הנדרש לצורך מציאת המזון המתאים, עשוי להיראות כמו אתגר לא קטן. בדיוק בגלל זה, כל סוגי המזון מסדרת פורינה פרו פלאן מבטיחים לספק 100% מהרכיבים החיוניים עבור חתולים. 

נעים להכיר: פרו פלאן, מומחים בתזונת חיות המחמד

פרו פלאן מותג למזון חתולים (וכלבים) מבית פורינה. בזכות ניסיון של למעלה מ-85 שנים, סדרות המזון מבית פרו פלאן מצליחות לספק מענה מיטבי לכל רגע בחיי חיית המחמד שלכם.
צוות המדענים והמומחים של פרו פלאן פועל בעקביות למציאת דרכים חדשניות לשיפור חיי חתולים ולהארכתם באמצעות תזונה. יעילותם של הרכיבים במוצרי המזון נתמכת בהוכחות מדעיות, ורבים מהם אף מבוססים על פטנטים רשומים שייחודיים למותג. נוסחאות תזונה אלו הן שהופכות את פרו פלאן למומחים בתזונת חיות המחמד.

אילו יתרונות נוספים תמצאו בפרו פלאן לחתולים?

איכות מקסימלית, גם בפרטים הקטנים ביותר 

איכות הרכיבים ובטיחותם נמצאת בעדיפות ראשונה. הבדיקות שמבוצעות טרם הגעת המוצרים אל החנויות מבססות את היתרונות שנחקרו, הן בנוגע לאיכות הרכיבים והן באשר להשפעותיהם על חתולים.

יתרונות מבוססים מדעית 

כל רכיב בנוסחאות המזון של פרו פלאן לחתולים נבחן בקפידה, לצורך קבלת יתרונות בריאותיים ייחודיים שנחוצים להם. 

מדע פורץ דרך בבסיס כל נוסחת תזונה 

פריצות הדרך המדעיות של המותג מוכרות בקהילה המדעית ומפורסמות בעיתונות המדעית. הן משולבות בכל טווח מזונות החתולים השונים בפורמולות ההזנה הייחודיות. פורמלות המזון הייחודיות מבטיחות תזונה איכותית לחתול לאורך כל שלבי חייו מבלי לוותר על הטעם.

ספיגת רכיבים מרבית 

טכנולוגיות הייצור החדשניות של המוצר מביאות לספיגה מרבית של רכיבים ולטעימות גבוהה במיוחד. כתוצאה מכך, החתול שלכם ייהנה ממזון טעים ובריא בכל קערית.
השילוב בין מזון טעים ובריא הוא הבסיס לחיים ארוכים ופעילים של חתולים. בזכות המומחיות של פרו פלאן בתזונת חיות המחמד, אתם יכולים להיות בטוחים שהחתול שלכם ייהנה מנוסחאות תזונה מאוזנות ומזון איכותי וטעים במיוחד בכל יום מחדש.

ORIGINAL
KITTEN לגורי חתולים ADULT לחתולים בוגרים
דליקייט
לחתולים הסובלים ממערכת עיכול רגישה
אלגנט
למניעת כדורי שיער ולטיפוח פרווה בריאה ומבריקה
סטרילייז
לשמירה על בריאות אופטימלית בקרב חתולים לאחר עיקור/סירוס
לייט
לחתולים בעלי משקל עודף ולשמירה על משקל תקין
TRANSPARENT

בחרו את המוצר הנכון לחיית המחמד שלכם

בטל סינון

סוג בעל חיים

גיל

גזע

צרכים מיוחדים

בחרו את המוצר הנכון לחיית המחמד שלכם