אודות פורינה

חיות מחמד מעניקות אהבה ללא תנאים, והופכות לחלק מהמשפחה כבר מכשכוש הזנב או הגרגור הראשון. אנחנו בפורינה, מאמינים שהקשר שנבנה בין אנשים לבין חיות המחמד שלהם הוא מהחזקים והמשמעותיים ביותר. לכן הרצון לספק להן את הטוב ביותר הוא צורך בסיסי וטבעי – שלכם ושלנו. 
ידע וניסיון מצטבר של למעלה מ-85 שנה, הפכו את פורינה לחברה המובילה בעולם לתזונת חיות מחמד. אנחנו מקדישים משאבים רבים לפיתוח מזון איכותי לכלבים ולחתולים, במטרה לעזור להם לחיות חיים בריאים, שמחים ופעילים לצד בני משפחתם לאורך זמן.

התזונה האיכותית ביותר לחיים המאושרים ביותר

פורינה היא בית של מותגים בינלאומיים ואהובים למזון חיות מחמד בהם פרו פלאן, דוגלי, פנסי פיסט, דוג צ'או, פריסקיז ועוד. הבנת הצרכים של בעלי החיים היא הערך שמוביל אותנו לאורך תהליכי הפיתוח של נוסחאות התזונה השונות. יש לנו אחריות כלפי חיות המחמד וכלפי בעליהן, ואנו פועלים בעשייה יומיומית כדי לאפשר לכם להיות בטוחים שחבריכם זוכים לתזונה המתקדמת והאיכותית ביותר. 

כל נוסחאות התזונה של מוצרי פורינה מפותחות במכון המחקר הנמצא בסנט לואיס שבמיזורי, ארצות הברית. צוותי הפיתוח שלנו כוללים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בהם מהנדסי מזון, וטרינרים, מומחים בנושאי טעימות ועוד. מאחר שפורינה היא חלק ממשפחת נסטלה הבינלאומית, המוצרים מיוצרים תחת סטנדרטים בינלאומיים גבוהים של איכות , המבטיחים התאמה מלאה לכלבים ולחתולים ברחבי העולם. את מוצרי פורינה, תוכלו למצוא בחנויות בעלי החיים וחלק מהסופרים הקרובים לביתכם.  

מלווים אתכם לאורך כל הדרך ובכל מקום

האתר שלנו נבנה עבור אוהבי חיות מחמד אמיתיים! הוא מיועד להעניק לכם מידע מלא ומקיף אודות נושאים הקשורים לגידול החתול או הכלב שלכם, לאורך כל שלבי חייו. החל מהמלצות לתפריט יומיומי, דרך טיפים מקצועיים לאילוף ועד לדגשים חשובים בנושאי בריאות.

 יש לכם שאלות נוספות? אנחנו כאן כדי לעזור הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בכל פנייה ועניין. תוכלו לפנות אלינו דרך עמוד הפייסבוק, בעזרת טופס יצירת הקשר או בשיחה למספר 1-800-70-60-40.  אנו קוראים כל פנייה ומבטיחים לחזור אליכם בהקדם.

נבחרת המותגים שלנו