סרטונים מומלצים לחתולים

הכנס קצת התרגשות לחיי חיית המחמד שלך עם הסרטונים האלה לחתולים הכוללים עכברים, ציפורים וסנאים. אל תתפלאו אם החתול שלכם ילחץ "בטעות" על כפתור הרשמה לערוץ.

אין ספק שהחתלתול שלך שמח שהוא אחד מבני ביתך - הוא מרגיש בטוח ונוח, יש שפע של אוכל, חום ולמרבה המזל, לא הרבה סכנות אורבות לו מעבר לפינת הסלון. אבל גם לסוג אושר שכזה יש חסרון עבור החתול שלך - חסרים לו ריגושים שהוא היה יכול לחוות אותם כחתול חצר.

למרבה המזל אתה יכול לשחזר את הריגוש שבחוץ מבלי לתת לו לעזוב את הספה עם כמה סרטונים שנבחרו היטב לחתולים. כל מה שאתה צריך זה מכשיר המחובר לאינטרנט ומגן מסך כדי לשמור אותו נקי משריטות למקרה שהחתול שלך יתרגש מדי.
אבל לפני שאנחנו מתעמקים בעולם המהנה של סרטוני מבדרים לחתולים של ציפורים, סנאים, עכברים וכו', אולי אתם תוהים מה חתולים מצליחים לקלוט לנגד עיניהם דרך המסך הדיגיטלי.

האם חתולים אוהבים לצפות בסרטונים?

המטרה של חלק מהסרטונים המיועדים לחתולים היא ליצור עבורם מחדש חלק מהעולם הטבעי, כדי לספק להם בידור אך גם לספק את הגירוי הוויזואלי הנחוץ ששומר על האינסטינקטים שלהם חדים. הקאסט האהוב כולל עכברים, דגים או ציפורים.

אנו יודעים שחתולים מסוקרנים מהפעולה המתרחשת על המסכים שלנו מאז שבעלי חתולים התחילו לתפוס את חיות המחמד שלהם בוהות בטלוויזיה. בינתיים המדע תפס זאת והסביר חלק מהתעלומה של מדוע חתולים אוהבים לצפות בסרטונים ומה הם בעצם רואים. מתברר שראיית החתול מוגבלת לכמה צבעים בלבד, בעיקר גוונים של ירוק וכחול. הצבעים שהם קולטים אינם מתקרבים לעוצמה העשירה שבני אדם יכולים לרשום.

מה שעוד יותר מעניין הוא שחתולים מעבדים תמונות בקצב מהיר יותר מבני אדם. זה אומר שמה שאנו רואים כתמונה נעה מתמשכת הוא בלגן מהבהב עבורם. אבל זה בדיוק המקום ממנו מגיע החלק המבדר. התוכן של הסרטון הוא לא זה שחשוב, אלא התנועה שמושכת את תשומת ליבו של החתול. ולסרטונים האלה יש הרבה דברים שיכולים לעורר את העניין של החתול שלך.

סרטוני עכבר לחתולים

אויבו הוותיק של חתולים - העכבר, הוא נושא מועדף ברור לסרטונים על סמך כמות הצפיות המרשימה שהסרטונים למטה צברו. אתה יכול להתחיל מסרטונים באורך של ארבע דקות להשגת תשומת לב קצרה ועד לסרטונים שאורכם שעה לחתולים סקרנים יותר.

הסרטון הזה מציג אולי את העכבר הכי חמוד אי פעם כשהוא נוגס בכמה אגוזים. עם הופעה מאולתרת של ציפור סקרנית ורעבה לא פחות, זהו בהחלט חומר ראוי לאוסקר בעולם החתולים.

עכברים וציפורים חולקים את המסך

עם זמן ריצה שמתקרב יותר לסרט עלילתי מאשר לסרטון לחתולים, זה בוודאי יעורר את האינסטינקטים של חיית המחמד שלך. הסרטון בן השעה וחצי כולל צילומי תקריב מדהימים של עכברים לועסים את ארוחת הערב שלהם וציפורים עפות פנימה והחוצה ממנה.

סרטוני ציפורים לחתולים

ציפורים יכולות להיות ממש מקור בידור נפלא לחתולים. איזה חתול יכול לעמוד בפני הציוץ המתמיד וריפוף הכנפיים שבסרטונים האלה?

אתה יודע שזהו בידור חתולים של חמישה כוכבים כשהחתול שלך לא יכול להפסיק להסתכל סביב אחר הציפור שזה עתה עפה לו מול מהעין. כפיפות ודריכות מול המסך היא תגובה נפוצה של צפיית חתולים בסוג שסרטים שכזה, אז היזהרו ותשמרו היטב על המכשירים הדיגיטליים שלכם.

תשע שעות של ציפורים וסנאים אומר שגם אתה יכול עכשיו גם לצפות בבינג' של התוכניות האהובות עליך. זהו בהחלט סרטון ציפורים שהוא חובה עבור החתול שלכם, במיוחד אם אתם מתכננים להשאיר אותו לבד בבית.

סרטוני סנאים לחתולים

אם אתם כבר חושבים שסנאים הם אחד המינים המקסימים ביותר בכדור הארץ, החמידות והמתיקות שלהם בסרטונים האלה תהיה כמעט בלתי נסבלת. ראו הוזהרתם.

הסרטון הזה לא ארוך מספיק, אבל הוא שובה לב ומציג את עולם הסנאים.

סרטוני משחקי חתולים

חתולים יכולים גם לקבל קצת פעולה עם סרטונים. משחקי חתולים אלה כוללים תפיסת עכברים, רדיפה אחר מיתרים ומעקב אחר נקודות על המסך - כולם חלק מהבילויים האהובים על החתולים. אל תשכח את מגן המסך!

משחקי חתולים פופולריים

לתפוס את העכבר

החתול שלך לא יוכל להתאפק מלנסות לתפוס את העכבר המהיר הזה!

משחק מיתרים

אם החתול שלך אובססיבי לחוטים, יהיה לו המון כיף לנסות להסתובב עם הסרטון הזה.

לתפוס דגים

אף חתול לא יכול להתאפק מלנסות לתפוס דג טעים או שניים.

הלייזר הירוק