פרו פלאן OPTI START לגורים מגזע קטן

לבנייה וחיזוק של מערכת חיסון איתנה בגורים

מזון יבש המותאם לבנייה וחיזוק מערכת החיסון אצל גורים מגזעים קטנים במשקל של עד 10 ק"ג. פרו פלאן OPTI START מעניק לגורים התחלה בריאה לחייהם מסייע בשמירה על מבנה העצמות והשיניים שלהם לאורך תהליך ההתפתחות, כמו גם על בריאות המעיים.

תכונות ויתרונות

  • מכיל קולוסטרום הממריץ את מערכת החיסון ומסייע בשלב הפער החיסוני הודות למולקולות ביו-אקטיביות
  • מוכח מדעית בשיפור תגובת מערכת החיסון לחיסוני דחף
  • מוכח מדעית כתורם לחיזוק בריאות המעיים ולהפחתת הסיכון לקלקולי קיבה
  • תורם לייצוב המיקרופלורה במעיים בתקופת מתח

סקירת מוצר

כדי להעניק לגור שלכם את ההתחלה הטובה ביותר לחיים, פיתחו הוטרינרים ואנשי המחקר של PURINA PRO PLAN את מזון הגורים – PRO PLAN OPRI START, כחלק מסדרת OPTI NUTRITION .
מרכיב ה- OPTISTART במזון פותח על ידי הווטרינרים, מדעני המזון והתזונאים של PURINA®, במטרה לסייע בחיזוק ההגנות הטבעיות של הגור ולהמריץ את המערכת החיסונית.
OPTISTART מסייע לגורים להתמודד עם אתגרי היומיום באופן מיטבי, כך שתוכלו להיות רגועים שתזונת הגור שלכם איכותית, מותאמת לצרכיו באופן מדוייק ותורמת לבריאותו בטווח הארוך.

כולנו יודעים שתינוקות זקוקים לתזונה מיוחדת כדי שיגדלו להיות בריאים וחזקים. הדבר נכון גם כשמדובר בגור הכלבים שלכם.
לאיכות התזונה בשנת חיו הראשונה של הגור יש חשיבות קריטית שתשפיע על איכות בשלבי חיו המאוחרים יותר. הגדילה המהירה של הגור תחייב אותו לצרוך פי 3 מצריכת הקלוריות הרגילה וכדי לגדול ולהיות בריא וחזק, הגור גם יזדקק לכמות מאוזנת של חלבונים, שומנים ויטמינים ומינרלים – בריכוז גבוה מזה של כלב בוגר. גם מערכת החיסון של הגור שלכם מתפתחת בחודשים הראשונים לחייו ובשלב המעבר מתזונה של חלב אם למזון אחר חלה ירידה ברמת הנוגדנים בגוף - לכן הגורים חשופים יותר למחלות. מזון הגורים של PURINA PRO PLAN עם מרכיב ה OPTI START מסייע לגורים להתמודד עם אתגרי היומיום באופן מיטבי, כך שתוכלו להיות רגועים שתזונת הגור שלכם איכותית, מותאמת לצרכיו באופן מדוייק ותורמת לבריאותו בטווח הארוך.