אוהבי בע"ח
מועדון
מבצעי החודש
המדריך לגידול חתלתולים

אודות פורינה

חברת פורינה היא החברה המובילה בעולם לתזונה של חיות מחמד עם ידע ונסיון בנושא של למעלה מ-75 שנה. מגוון המותגים שלנו הינו הגדול ביותר בעולם ובישראל וכולל את המותגים המפורסמים לכלבים וחתולים: פרו פלאן, דוג צ'או, דוגלי, פנסי פיסט פריסקיז ועוד.
 

כל מגוון הנוסחאות של מוצרי פורינה פותחו במכון המחקר של פורינה הנמצא בסינט לואיס, מיזורי, בארה"ב. מסורים לידיעת התובנה של כל היבט בבריאות חיות המחמד, צוותי המחקר והפיתוח של החברה כולל: תזונאים, מהנדסי מזון, וטרינרים, מומחים בנושאי טעם, ביולוגיה, אימונולוגיה והתנהגות של חיות מחמד. החברה גם פועלת למען רווחת עתיד חיות המחמד לעשור הקרוב על ידי מעקב ולמידה של הנושאים החשובים ביותר על סדר היום בבריאות ותזונת חיות המחמד. 

 

אנו בפורינה מחוייבים לבריאות ולטיפוח חיי חיות המחמד ובראש ובראשונה לתזונה אופטימלית לצרכי ידידי האדם. הידע הנצבר אצלינו מבוסס על הכרת צרכי חיות המחמד ובעליהם ונעשה בו שימוש לפיתוח נושא תזונה איכותית והטובה ביותר לחיות המחמד.

 

באתר זה תוכל למצוא מידע רב אודות נושאים הקשורים לחיות המחמד האהובות עלינו ובכלל זה מידע מפורט אודות מגוון מוצרינו והשימוש בהם ומאמרים מקצועיים בנושאי התנהגות, תזונה, בריאות, חיית המחמד החדשה, אילוף, טיפוח וסגנון חיים. כמו כן, האתר כולל מידע מפורט אודות מבחר חנויות מחמד, פנסיונים ועמותות שונות בישראל. 

 

בכל שאלה הקשורה בתזונה והתנהגות חיית המחמד שברשותך,
ניתן לפנות לצוות פורינה ולוטרינר החברה באמצעות צור קשר או בטלפון, שיחת חינם 1-800-70-60-40
 

» לאתר פורינה העולמית  

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד