מזון סופר פרימיום לכלבים: פרו פלאן עם ספירולינה, זרעי פשתן ושמן זית

רובנו כבר הכנסנו את הסופר פוד לתפריט היומי, ועכשיו תורן של חיות המחמד שלנו ליהנות מיתרונותיו של מזון סופר פרימיום לכלבים. הכירו את המרכיבים הטבעיים שיזניקו גם את בריאות הכלב שלכם לגבהים חדשים.

בין אם אתם עוקבים אחרי החידושים בעולמות התזונה הבריאה ובין אם לא, סביר להניח ששמעתם כבר על "מזונות העל" או הסופר פוד. סוגי המזון המשתייכים לקבוצה הזו מוכרים לכולנו בתור פתרון טבעי ובריא שמומלץ להוסיף לתפריט היומי, כאשר עם השנים יתרונותיהם הבולטים הלכו וקיבלו חיזוקים נוספים. כיום כבר ידוע שמדובר במזונות בעלי ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד, מה שמאפשר לחלקם לסייע בחיזוק המערכת החיסונית שלנו, שיפור המצב הבריאותי והזנת הגוף במה שנחוץ לו. 

3 סוגי מזון סופר פרימיום 

>>> לצפייה במוצרים

עם הפיכתם של מזונות העל לחלק בלתי נפרד מהתזונה היומיומית בכל בית, עלתה השאלה האם גם חיות המחמד שלנו יכולות להרוויח מיתרונותיהם. מחקרים בנושאי תזונה שנערכו בקרב כלבים בחנו את הסוגיה הזו לאורך הזמן, והתוצאות המפתיעות גילו שיפורים ניכרים במדדים שונים. 

1.    שמן זית -   מרכיב זה נחשב למקור לנוגדי חמצון ולחומצות שומן לא רוויות מסוג אומגה 9, נמצא כמועיל לא רק לבריאות הגוף שלנו. ממצאי מחקרים העלו שהגדלת צריכת אומגה 9 מובילה להורדת תגובות דלקתיות בגוף ותמיכה בהגנה הטבעית שלו, הן בבני אדם והן אצל חברינו המכשכשים בזנב.

2.    ספירולינה -  אצה עשירה בחלבון שמכילה ויטמינים מסוג B, חומצות שומן חיוניות ונוגדי חמצון, נמצאה כיעילה לא רק בקרב בני אדם. ממצאי מחקרים שנערכו בחברת פורינה העלו כי אצל כלבים שצרכו ספירולינה נמצא שיפור במערכת החיסון ובבריאות מערכת העיכול, עם עלייה מובהקת ביציבות אוכלוסיית החיידקים במעי.

3.    שמן זרעי פשתן - ומה לגבי מזון סופר פרימיום לכלבים שעוזר בשמירה על העור? מאחר שכלבים נמצאים מדי יום מחוץ לבית, גם עורם הרגיש זקוק להגנה מתאימה. אחד מהפתרונות התזונתיים שנמצאו מתאימים עבורם הוא שמן זרעי פשתן, שמן צמחי עשיר בחומצות מסוג אומגה 3, שמהווה גם מקור טוב לחומצת שומן מסוג אומגה 6. חומצות שומן אלה מהוות שומן עיקרי בשכבת השומן הבין תאית בעור, דבר התורם לתפקוד ההגנתי של העור. הוספת אומגה 6 לתזונת הכלב יכולה להביא לשיפור בבריאות העור שלו, ולהוביל לפרווה במרקם בוהק ונעים יותר למגע.  

 

NATURE ELEMENTS

מה צריך לזכור כשבוחרים מזון סופר סופר פרימיום לכלבים עם מרכיבים טבעיים?

מאחר שהבסיס לתזונה בריאה הוא תפריט מאוזן ומלא, גם מזונות העל שמיועדים לכלבים צריכים להשתלב כחלק מהמזון היבש שהם נהנים ממנו באופן יומיומי. כאשר מדברים על אוכל סופר פרימיום עם רכיבים טבעיים במזונות בעלי חיים, חשוב לשים לב שהרכיבים הטבעיים עברו עיבוד מינימאלי בלבד. למה זה חשוב? כמו שידוע גם מהתפריט שלנו, תהליכי עיבוד מיותרים עלולים לפגוע בערכים התזונתיים של הרכיבים השונים. העיבוד המינימאלי שעוברים הרכיבים הטבעיים במזונות כלבים איכותיים מאפשר להם לשמור על מצבם הטבעי ועל פעילותם, כך שהם מגיעים אל הקערה של הכלב מלווים בכל היתרונות שמאפיינים אותם. או במילים אחרות, מהטבע ישר לקערה. 

פרו פלאן עם מרכיבים טבעיים

בעזרת PRO PLAN with Nature Elements, סדרת סופר פוד לכלבים החדשה של פרו פלאן, תוכלו לשדרג את התפריט של הכלב שלכם כבר בשק המזון הקרוב. הסדרה כוללת שלושה סוגי אוכל סופר פרימיום לכלבים עם מרכיבים טבעיים, כאשר כל אחד מהם מבוסס על מזון על אחר. 

•    Natural Defense - עם שמן זית טבעי הוא אוכל סופר פרימיום לכלבים שמועשר ברמות גבוהות של אנטי אוקסידנטים לתמיכה במנגנוני ההגנה הטבעיים, לחיוניות האיברים ולשמירה על בריאותו הכללית של הכלב.
•     Regular Digestion -  כולל אצת ספירולינה שמסייעת בעיכול קל יותר ובשמירה על אוכלוסיית החיידקים הטובים במערכת העיכול של הכלב
•    Derma Care  - עם שמן זרעי פשתן, הידוע ביכולת הזנת העור והפרווה למראה פרווה מבריקה.

מיטב המדענים והתזונאים של פרו פלאן הוסיפו לנוסחאות התזונה המעולות את כל היתרונות שהטבע יכול להעניק לכלבים, כדי לסייע להם ליהנות מחיים של בריאות אופטימלית. הסדרה החדשה מעניקה לבעלי כלבים אפשרויות תזונה מתקדמות נוספות, כך שאם אתם מעוניינים להעניק לחברכם הנאמן מזון סופר פרימיום לכלבים עם רכיבים טבעיים, מדובר בפתרון מזין ואיכותי שלא תרצו לוותר עליו.