פרו פלאן PRO PLAN התזונה שכלבים צריכים בכל שלב בחיים

בפרו פלאן, אנחנו מאמינים כי תזונה היא הבסיס לבריאות ארוכת טווח של חיות מחמד, ונקודת פתיחה מצוינת לחיים טובים וארוכים. התאמה נכונה ומלאה בין כלב לבין המזון שלו היא שילוב בין ההעדפות האישיות שלו לבין צרכיו התזונתיים – שכוללים התחשבות בגילו ובמצבו הרפואי. אנחנו מבינים שמכלול השיקולים הנדרש לצורך מציאת המזון המתאים, עשוי להיראות כמו אתגר לא קטן. בדיוק בגלל זה,

כל סוגי המזון מסדרת פורינה פרו פלאן מבטיחים לספק 100% מהרכיבים החיוניים עבור כלבים. 

מגוון המוצרים של PRO PLAN פותחו במטרה להעניק לכלבים שלכם תזונה אופטימלית, מאוזנת ומבוססת יתרונות מוכחים מדעית כדי לאפשר לכם לתת לכלבכם מענה מדויק לצרכיו הייחודיים והמשתנים.

 

נעים להכיר: פרו פלאן, מומחים בתזונת חיות המחמד

 

פרו פלאן מותג למזון כלבים (וחתולים) מבית פורינה. בזכות ניסיון של למעלה מ-85 שנים, סדרות המזון מבית פרו פלאן מצליחות לספק מענה מיטבי לכל רגע בחיי חיית המחמד שלכם.
צוות המדענים והמומחים של פרו פלאן פועל בעקביות למציאת דרכים חדשניות לשיפור חיי כלבים ולהארכתם באמצעות תזונה. יעילותם של הרכיבים במוצרי המזון נתמכת בהוכחות מדעיות, ורבים מהם אף מבוססים על

פטנטים רשומים שייחודיים למותג.

נוסחאות תזונה אלו הן שהופכות את

פרו פלאן למומחים בתזונת חיות המחמד.
 

 

 אילו יתרונות נוספים תמצאו בפרו פלאן לכלבים?

 

איכות מקסימלית, גם בפרטים הקטנים ביותר 

איכות הרכיבים ובטיחותם נמצאת בעדיפות ראשונה. הבדיקות שמבוצעות טרם הגעת המוצרים אל החנויות מבססות את היתרונות שנחקרו, הן בנוגע לאיכות הרכיבים והן באשר להשפעותיהם על כלבים.
   

יתרונות מבוססים מדעית 

כל רכיב בנוסחאות המזון של פרו פלאן לכלבים נבחן בקפידה, לצורך קבלת יתרונות בריאותיים ייחודיים שנחוצים להם. 
 

מדע פורץ דרך בבסיס כל נוסחת תזונה 

פריצות הדרך המדעיות של המותג מוכרות בקהילה המדעית ומפורסמות בעיתונות המדעית. הן משולבות בכל טווח מזונות הכלבים השונים בפורמולות ההזנה הייחודיות. פורמלות המזון הייחודיות מבטיחות תזונה איכותית לכלב לאורך כל שלבי חייו מבלי לוותר על הטעם.


ספיגת רכיבים מרבית 

טכנולוגיות הייצור החדשניות של המוצר מביאות לספיגה מרבית של רכיבים ולטעימות גבוהה במיוחד. כתוצאה מכך, הכלב שלכם ייהנה ממזון טעים ובריא בכל קערית. 

 

השילוב בין מזון טעים ובריא הוא הבסיס לחיים ארוכים ופעילים של כלבים. בזכות המומחיות של פרו פלאן בתזונת חיות המחמד, אתם יכולים להיות בטוחים שהכלב שלכם ייהנה מנוסחאות תזונה מאוזנות ומזון איכותי וטעים במיוחד בכל יום מחדש. 

 

 

 

 

 

 

 

בחרו את המוצר הנכון לחיית המחמד שלכם

בטל סינון

סוג בעל חיים

גיל

גזע

צרכים מיוחדים

בחרו את המוצר הנכון לחיית המחמד שלכם