פרו פלאן חטיף דנטלי PROBAR לכלבים

חטיף בריאותי שמסייע להפחתת הרובד החיידקי ואבן השן של הכלב. בזמן הלעיסה רקמת החטיף הגמישה מצליחה להגיע ולחדור למקומות קשים לניקוי, וכך לבצע פעולת ניקוי מכנית יעילה .לעיסה קבועה של החטיף הדנטלי מסייעת לכלב לשמור על בריאות החניכיים והשיניים, בשעה שהוא נהנה מהטעם שבחטיף מפנק.

תכונות ויתרונות

  • מסייע לבריאות השיניים והחניכיים
  • מפחית עד 43% מאבן השן
  • מחטא ומרענן את ריח הפה
  • מכיל מקורות מובחרים של חלבון לשמירה על מערכת העיכול
  • מכיל ויטמין E וויטמין C, התומכים במערכת החיסונית ובחיזוק הנוגדנים הטבעיים

סקירת מוצר

כולנו רוצים לפנק את הכלבים שלנו בחטיף לאחר טיול או כפרס על התנהגות טובה, אבל חטיפים יכולים להפוך בקלות לקלוריות ריקות שמעמיסות על משקל הגוף שלהם. מתן חטיפים הוא דרך נהדרת לחיזוק התנהגות טובה ולהפגין אהבה, והדרך הטובה ביותר לשלב אותו בתזונה היומיומית היא על ידי בחירה בחטיף מאוזן תזונתית. בנוסף לרכיבים תזונתיים נבחרים, החטיף של פרו פלאן גם עוזר לכלב שלכם לשמור על בריאות שיניו. הודות למרקם הרך למחצה של פרו פלאן PROBAR הכלב לועס אותו זמן רב יותר, ועל ידי כך זוכה לניקוי יעיל יותר של משטח השן.

אנו מעריכים את היחסים המיוחדים שנוצרים ביניכם לבין הכלבים שלכם, ומבינים את הצורך לתת להם את הטוב ביותר גם כשמדובר בפינוקים קטנים. לכן, אנחנו מחויבים להעניק להם פתרונות לשמירה על חיים בריאים וארוכי שנים, הן בסדרות המזונות היבשים והן בסדרות החטיפים .כדי לאפשר לחבריכם הטובים ליהנות מפינוקים נוספים בטעמים אהובים, אתם מוזמנים להכיר את סדרת הביסקוויטים של פרו פלאן: חטיפים שמגנים על השיניים והחניכיים בשלושה טעמים לבחירה.